Galeria Pestka
Galeria Pestka
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

O nas

Galeria Pestka to rodzinne i wygodne
miejsce na codzienne zakupy

Zaspokaja ona codzienne potrzeby społeczności jednej z największych dzielnic mieszkaniowych Poznania!

Trójkondygnacyjne centrum handlowe zlokalizowane jest w Poznaniu przy Alejach Solidarności 47. Łączna powierzchnia handlowa galerii wynosi aż 42 tys. m².

Galeria Pestka w Poznaniu to nowoczesne, rodzinne centrum handlowe z 70 sklepami popularnych marek (m.in. Carrefour, Media Markt, Bricomarche, C&A, Intersport, KappAhl), punktami usługowymi, gastronomicznymi i rozrywkowymi. Szeroki wybór sklepów z różnych "półek cenowych", bogata oferta usług, klub fitness czy plac zabaw dla dzieci sprawiają, iż każdy znajdzie tutaj atrakcyjną ofertę dla siebie.

Centrum posiada zewnętrzny i podziemny bezpłatny parking na blisko 1000 miejsc oraz udogodnienia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jasny foodcourt z popularnymi restauracjami to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi. Galerię wyróżnia również, zlokalizowana na pierwszym poziomie, ogromna przestrzeń rozrywkowa z jednym z największych w Polsce wewnętrznych placów zabaw dla dzieci - Lider, całodobową siłownią CityFit oraz parkiem trampolin - Stacja Grawitacja.

Galeria Pestka to nie tylko centrum zakupów, ale również idealne miejsce spotkań czy spędzania czasu wolnego. Centrum handlowe regularnie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Poznania i okolic, a także uczestniczy w wielu inicjatywach prospołecznych.

Galeria Pestka w liczbach:

Rok
otwarcia

2008

Ilość miejsc
parkingowych

Blisko 1 tys.

Punkty
handlowo usługowe

Ponad 70

powierzchnia
handlowa

42 tys. m2

Zarządcą nieruchomości jest Multi Poland Sp. z o.o.