Nowe mieszkania Kraków

9 marca 2018 | Bez kategorii | Brak komentarzy

Jeśli szukasz idealnego mieszkania w Krakowie to doskonałym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, jakie pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu wspaniałych kameralnych budynków wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale mające zwiększoną energooszczędność. Na dodatek będą one posiadały osprzęt elektryczny oraz grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Dodatkowo wszystkie ściany zostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie wyposażony w idealną windę i wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną zaopatrzone w doskonałe rolety zewnętrzne. Bezspornie cały teren osiedla zostanie ogrodzony oraz zamknięty, a dodatkowo objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie posiadał niezwykły plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę wspaniałe miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z owego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – dodatkowo w nowym mieszkaniu to kapitalne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to kapitalna, oddana już inwestycja, która jest umieszczona tylko 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten doskonały obiekt jest zaopatrzony pomiędzy innymi w windę oraz garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Nadto cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Oprócz tego na terenie obiektu postawiony jest plac zabaw, a nadto w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę wspaniałe miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas dzisiejsze i nadzwyczajnie stworzone mieszkanie to właśnie odpowiedniej trafić nie mogłeś.

Będzie to kapitalne miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla całej twojej rodziny. Na pewno mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na luksus oraz wysoką wygodę oraz żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać autentycznym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w przyjaznej okolicy i sympatycznym sąsiedztwie to doskonałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. Teraz w sprzedaży jest 4 gotowe imponujące budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla zorganizowany jest niesłychanie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o powierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte olśniewające punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych umożliwiają duży komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu i internetu, a mało tego cały teren jest ogrodzony i chroniony. Nadto mamy dostęp do perfekcyjnego placu zabaw dla dzieci. Bardzo dobrym składnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Dodatkowym bardzo interesującym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak cudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to perfekcyjne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, posiadające olśniewającą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę perfekcyjnym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt pozostał tak dokonany, że zaspokoi wyczekiwania w najwyższym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niegłośna okolica posiadająca czyste powietrze i zniewalający mikroklimat. Odnajduje się ona niedaleko Parku Jurajskiego, egzystującego obecnie enklawę nieskażonej przyrody i naturalnego piękna. Wolno korzystać z terenów świetnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki oraz wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Otoczenie przyrody nie oznacza braku dostępu do wszelakich usług, które oferuje stosunkowo niedalekie centrum Krakowa. Przez środek osiedla zaplanowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. Żeby odłączyć osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów opracowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze kapitalnym rozstrzygnięciem dla nas oraz całej naszej rodziny. Doskonała lokalizacja, przepiękna okolica sprawi, że każdy będzie ogromnie zadowolony z mieszkania w owym cudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli pragniesz zamieszkać w Krakowie oraz dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to świetnym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to przytulna willa w jakiej zaplanowano jedynie pięć wygodnych, niesłychanie funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się nowoczesną, wykwintną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to szczerze kapitalne miejsce, jakie w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek zaopatrzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają rozległe balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku opracowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki limitowany jest jedynie dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc perfekcyjne miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak ładnej okolicy i w miejscu, które zapiera dech w piersiach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *